Přehrát video

Zahradní nerezový gril

Zahradní nerezový gril Jindra je venkovní gril na sele, kuřata, kýtu, krůtu, gyros, špízy, špekáčky, klobásy a zeleninu. Poháněný výkonným elektromotorem a topí se v něm dřevem nebo dřevěným uhlím.

Více informací o grilu.
Dostupnost:
skladem

94.990  vč. DPH (78.504  bez DPH)

vč. DPH (70.248 Kč bez DPH)

Více o grilu

Žádný barvený plech, ale nezávadná nerez Gril vč. vozíku a koleček vyrábíme z potravinářské nerezy. Navrhli jsme ho ke zdravému grilování. Jeho unikátní stavba nedovoluje, aby tuk z masa odkapával do topeniště, čímž nedochází ke škodlivému přepalování. Navíc nedochází ani k nezdravému vypalování barvy, jak tomu je v případě barvených plechů. Gril je určen hlavně pro grilování na rožni, kterým otáčí silný elektromotor s převodovkou o příkonu 230 V, 12 Nm, otáčky 5,1 ot. / min. Maso proto nemusíte vyvažovat. Grilovat ale můžete také na odkapovém pekáči a to hlavně přílohy - zeleninu, ovoce a nebo párky, klobásy, kuřecí stehna, křidélka, atd. Gril má 3 polohy grilování: průměr 20, 30 nebo 40 cm a to v celkové délce 77 cm. Grilujte na více způsobů V grilu můžete najednou grilovat dvěma způsoby – rožnění a grilování v pekáči, přičemž využíváte pečící, grilovací a udící vlastnosti grilu (před koncem grilování doporučujeme kouřovod grilu přivřít, čímž maso mírně zaudíte), dostanete tím kombinaci lehce uzeného a grilovaného masa. Jakmile máte rožněné maso opečené dostatečně na to, abyste jej mohli okrajovat, otevřete přední vanu a máte možnost okrajovat do předem nahřátého pekáče, který jen bezpečně povysunete. Pokud strávníci nebudou stačit rychlosti vašeho grilování, uložte maso na odkapový pekáč, kde nevychladne a nevyschne a můžete jej servírovat později. Grilujte úsporně a nechte vyniknout chuť Konstrukci jsme vymysleli tak, aby nedocházelo ke zbytečnému úniku tepla ani vysušování masa. Proto má v porovnání s jinými grily „otevřené konstrukce“ mnohem menší spotřebu palivového dřeva, např. pro ogrilování 18 kg vepřového gyrosu spotřebujete 3,5 kbelíku naštípaného vyschlého tvrdého dřeva. Díky této konstrukci si grilované maso zachová svoji přirozenou chuť a šťávu. Pro zajištění jednoduché manipulace dodáváme gril s vozíkem se 4 nerezovými otočnými kolečky jištěnými brzdou. Ani smítko popela tam, kde nemá být Gril má vyjímatelný popelník, proto popel nepadá na zem. Díky promyšlené konstrukci z grilu nic nekape na dlažbu nebo trávník. Označte si gril vlastním logem/jménem Na požádání osadíme gril vaším grafickým návrhem. Stačí zaslat návrh ve formátu .dwg, .dxf, .svg nebo .step a váš gril dostane podpis, který nikdo jiný nemá.

Technické parametry

Rozměry vč. vozíku (d x š x v): 1.140 x 750 x 1.370 mm
Rozměry pouze grilu (d x š x v): 1.140 x 750 x 710 mm
Rozměry pouze vozíku (d x š x v): 890 x 680 x 660 mm
Max. průměr grilování: 400 mm
Max. užitná délka grilování: 770 mm
Celková hmotnost grilu včetně vozíku: 80 kg
Hmotnost samotného grilu: 65 kg
Hmotnost samotného vozíku: 15 kg
Elektrické připojení: 230 V, příkon: 0,25A, 50 Hz, otáčky: 5,1 ot./min., vlevo/vpravo, výkon 12Nm

Obsah balení grilu

vozík s otočnými kolečky, jehož vnitřní prostor můžete použít pro odkládání nebo
skladování (např. pro topné dřevo)
samostatně vyjímatelné části grilu:
popelník
topný rošt
odkapávací pekáč
rožeň včetně 2 disků a 4 ks jehel
okrajovací/servírovací pekáč
křídlaté šrouby M6 – 6 ks a M8 – 5 ks pro fixaci rožně a jehel a speciální klíč na křídlové šrouby abyste se o ně při manipulaci nespálili.
špízovník pro grilování špízů

Jak se o gril starat?

Na čištění grilu je povoleno používat prostředky určené pro čištění nerezových grilů, prostředky pro mytí nádobí, umývat ho tekoucí, případně tlakovou vodou, motor grilu však musí být chráněn proti vniknutí vody (stačí zakrýt). Vhodné čistící přípravky a pomůcky vám rádi dodáme nebo doporučíme.

MÁTE DOTAZ?