Přehrát video

Kompaktní gril

Přenosný gril na kuřata
Nerezový skládací lehce přenosný gril na kuřata, který oceníte nejen při grilování doma ale i na dovolené nebo na chalupě. Gril jsme vyrobili tak, abyste na něm opekli dvě velká kuřata.

Více informací o grilu.
Dostupnost:
skladem

9.499  vč. DPH (7.850  bez DPH)

vč. DPH

    • +
    • +

Více o grilu

Za 3 minuty grilujete Skládací nerezový gril na 2 kuřata si jednoduše složíte/rozložíte za pouhé 3 min. Díky svojí nízké hmotnosti a skladnosti ho snadno přenesete a to např. i v tašce kterou nabízíme jako volitelné příslušenství. Na elektriku nebo baterie Kompaktní gril na kuře je v základu dodáván s motorem na 230 V. Pro grilování ve volné přírodě nabízíme jako volitelné příslušenství motorek na baterii velikost D 1,5 V a vyvažovací hřídel (u motoru na 230V vyvažovací hřídel není třeba). Na kuřata nebo na špízy Součástí grilu jsou 2 jehly pro grilování jednoho nebo dvou kuřat a také špízovník s 5 kusy špízových jehel. Špízy se každou otáčku otočí o 90° aby se grilovali rovnoměrně kolem dokola a nejen z venku. Na dřevěné uhlí nebo brikety V grilu topíme dřevěným uhlím nebo briketami. Samotné dřevo není přímo vhodné pro topení v tomto grilu.

Technické parametry

Rozměry: gril složený v tašce (d x š x v): 470 x 210 x 80 mm, gril rozložený (d x š x v): 490 x 300 x 250 resp. 570 mm včetně nohou
Hmotnost: 10 kg

Obsah balení grilu

gril vč. rožně se 2 vidlicemi
špízovník včetně 5 špízových jehel
odkapová miska
4 výškově stavitelné nohy
motorek na 230V

Volitelné vybavení
motor na baterie velikost D 1,5 V s vyvažovací hřídelí
taška na gril

Jak se o gril starat?

Na čištění grilu je povoleno používat prostředky určené pro čištění nerezových grilů, prostředky pro mytí nádobí, umývat ho tekoucí, případně tlakovou vodou, motor grilu však musí být chráněn proti vniknutí vody (stačí zakrýt). Vhodné čistící přípravky a pomůcky vám rádi dodáme nebo doporučíme.

MÁTE DOTAZ?