Na hlavní stránku

NEREZOVÝ GRIL NA PRASE

Myslivec

Myslivec

GRIL NA PRASE

GRIL NA PRASE

Přenosný gril na prase pro grilování ve volné přírodě
Gril Myslivec je nerezový skládací a lehce přenosný gril na prase, kýtu, krůtu i kuřata pro využití na zahradě nebo ve volné přírodě. Stačí jen zajistit přívod elektriky. Gril je poháněný výkonným elektromotorem a topí se pod ním dřevem.

Grilujte za 5 minut kdekoliv
Gril jsme zkonstruovali pro grilování prasete střední velikosti. Na rožeň se vejdou ale také např. 2 kýty, krůty nebo několik kuřat. Pod grilem doporučujeme topit suchým tvrdým dřevem bez kůry. Maximální užitná délka grilování je cca. 120 cm. Je osazen elektromotorem s převodovkou o příkonu 230 V, 12 Nm, otáčky 5,1 ot. / min. Motor je dostatečně silný a maso není třeba vyvažovat.

Nedílnou součástí rožně je Kardanův kloub, jenž umožňuje odklonění rožně mimo ohniště pro pohodlné okrajování, přičemž můžete rožněm otáčet vlevo i vpravo. Pro zajištění jednoduché manipulace je gril rozebíratelný, jeho montáž/demontáž grilu nezabere ani laikovi více než 5 min. Konstrukce grilu je trubková, aby jeho hmotnost byla co nejmenší.

Jeho kompletně nerezové provedení z něj dělá téměř nesmrtelného a vděčného společníka při grilování vaší ulovené zvěře a to nejen doma, ale i na cestách.

obsah balení grilu

1 ks hlavní šasi s motorem
2 ks zatloukacích trubek šasi
1 ks rožeň s 2 ks ramen a 2 ks jehel pr. 10 mm
2 ks noha s výškově nastavitelným háčkem (jedna pro grilování, druhá odkládací pro okrajování)

Technické parametry

Rozměry sestaveného grilu: délka 1.600 x šířka 430 x výška 1.000 mm, resp. rozměr grilování 960x430 mm
Hmotnost: 17 kg
Elektrické připojení: 230 V, příkon: 0,25A, 50 Hz, otáčky: 5,1 ot./min., vlevo/vpravo, výkon 12Nm

Jak se o gril starat?

Na čištění grilu je povoleno používat prostředky určené pro čištění nerezových grilů, prostředky pro mytí nádobí, umývat ho tekoucí, případně tlakovou vodou, motor grilu však musí být chráněn proti vniknutí vody (stačí zakrýt). Vhodné čistící přípravky a pomůcky vám rádi dodáme nebo doporučíme.

Přehrát video o Odkládací stojina grilu Myslivec

Cena grilu

Cena: 22.000 Kč vč. DPH / 18.181 Kč bez DPH

Chcete si ho zkusit? Není problém

KONTAKTUJTE NÁS

MÁTE DOTAZ?